Стартап Nobe розпочинає продавати диво-електромобілі за 25 тисяч євро.

Естонський розробник триколісного автомобіля Nobe 100 відкрив передзамовлення на своє творіння. Перші десять машин коштуватимуть замовникам 25 000 євро.

Транспортний засіб не лише виглядає екстравагантно, він ще й дивує своїми можливостями.

Читайте також: реєстрація електромобілів в Україні несподівано зменшилась

Електромобіль зроблений у стилі ретро – так виглядали кілька автомобілів в 30-тих, а потім 70-тих роках минулого століття. У нього три колеса (два спереду, одне ззаду), причому привід – на усі три, чотири місця (другий ряд – диван). Салон також виконаний у стилі ретро.

Найбільш незвичайна опція Nobe 100 – вертикальне паркування на стіні. Для цього йому знадобиться спеціальне пристосування, схоже не рейки чи драбину з платформою. Автомобіль виїжджає на стіну двома передніми колесами, а третє залишається на землі.

Електромобіль важить всього 600 кг, тому дуже маневрений та енергоефективний.

Читайте також: 110-тонна вантажівка стала найбільшим елетрокаром у світі

Виробники пропонують дві версії. Перша, вартістю 31 тисяч євро, матиме акумулятор ємністю 21 кВт*год і запас ходу 210 км. Двигуни потужністю 54 кВт розвивають крутний момент 825 Нм та максимальну швидкість 110 км/год.

Більш потужна версія Nobe 100GT має дах, що відчиняється та акумулятор 25 кВт*год. Запас ходу збільшений до 260 км, а максимальна швидкість – до 130 км/год. Вартість такої версії – 40 000 євро.

Ще одна особливість Nobe 100 – вона буде оновлювати свої характеристики віртуально, через інтернет.

Нагадаємо, чи зможе проїхати Tesla Model 3 від Києва до Одеси на одному заряді.