
ФОТО: Hitachi Construction Nederland|
Тут частково вгадуються риси 14-тонної моделі ZE135, але за змістом це вже наступне покоління машин
Загалом під девізом «Виклики прийняті» Hitachi представляє повну екосистему з понад 30 машин. Зокрема, на подіум виставлено дев'ять екскаваторів з нульовим рівнем викидів, розроблених спільно з KTEG, вагою від 1,7 до 30 тонн, включаючи перші рішення на основі водню.
Читайте також Японці переробили екскаватор в машину розмінування: як вона працює
Як йдеться на ФБ-сторінці представницького офісу Hitachi Construction Nederland, у демонстраційній зоні був презентований повністю електричний автономний екскаватор на базі 14-тонної моделі ZE135. Він увібрав в себе усі інновації Landcros One.
На подіумі виставки дебютний новачок на базі ZE13. Фото: Hitachi Construction Nederland
Landcros One розроблена недавно, їй немає ще й року. Вона символізує ідеальне поєднання фізичного та цифрового світів. Цей прототип відображає досягнення Hitachi у дизайні, оцифровці та екологічності.
Читайте також Українські піротехніки навчаються машинному розмінуванню в Японії та Камбоджі
Завдяки футуристичній естетиці, що відображається на дебютному екскаваторі, характеристики якого ще не розкрито, інтелектуальним системам керування та повному підключенню машина прокладає шлях для нового покоління – більш ефективного, безпечного та адаптованого обладнання.
Система керування Landcros Connect парком здатна інтегрувати обладнання від різних брендів, пропонує аналіз у реальному часі для максимального підвищення продуктивності та ефективності роботи.
Читайте також Японці передали в Дніпро величезний екскаватор з клешнею-ножицями: для чого він потрібен
"Це більше, ніж просто машина. Ми хочемо бути ближче, ніж будь-коли, до наших клієнтів, розуміти їхні виклики та надавати рішення, які поєднують фізичне та цифрове для побудови більш ефективного та сталого майбутнього", – пояснює президент та генеральний директор Hitachi Construction Machinery Europe Франческо Куаранта.