Компактний кросовер "з лиця" виявився таким собі міні-SantaFe, та є у нього й дещо особливе.

Світова прем'єра абсолютно нового субкомпактного кросовера Hyundai Venue відбудеться 17 квітня 2019 року і транслюватиметься онлайн, однак нетерплячі шанувальники марки можуть побачити машину трохи раніше, хоча й не повністю.

Дивіться також: Tesla вирішила познущатись над поліцейськими (відео)

Кілька фотографій Hyundai Venue просочились у Мережу з Індії, надаючи нам змогу роздивитись передню частину, корму і салон кросовера.

На кормі індійського Hyundai Venue можна помітити шильдик Turbo. Скоріш за все, він позначає комплектацію моделі з трициліндровим бензиновим T-GDI ємністю 1 літр. Такий мотор поєднуватиметься з автоматичною трансмісією з подвійним зчепленням або ж простішою “механікою”.

Раніше південнокорейський виробник заявив, що продажі Hyundai Venue на перших ринках стартують вже в середині травня цього року. Коли модель дістанеться України – поки невідомо.


Нагадаємо, презентація Venue призначена на 17 квітня 2019 року і транслюватиметься онлайн, починаючи з 17:45 за Київським часом. Причому глядачі зможуть дивитись YouTube-трансляцію у режимі доповненої реальності.

Також цікаво: Преміум-бренд Hyundai представить у Нью-Йорку свій другий електричний суперкар