Ілон Маск "ОКнув" появу швидкісних зарядок Tesla Supercharger в Україні

І зробив це у відповідь на запит від української спільноти власників Tesla в Twitter.
Ілон Маск "ОКнув" появу швидкісних зарядок Tesla Supercharger в Україні

ФОТО: HEvCars|

Зліт власників Tesla в Києві

logo27 червня 2019, 13:30
logo0
logo0 хв

Свій акаунт в популярній соцмережі голова Tesla, незважаючи на пориви, так і не видалив. І продовжує спілкуватись зі спільнотою. Українцям, наприклад, він відповів, що зарядкам Supercharger в Україні бути.

Також цікаво: Названо ціни на новий Suzuki Jimny 2019 в Україні

22 червня українські власники електрокарів Tesla зібрались на наймасовіший зліт у Києві – “ТеслаПікнікЧайка”. Організатори заявили про присутність більше сотні електрокарів Tesla на зльоті. І навряд чи це всі українськи “Тесла”, а є ще й електрокари інших марок, які також можуть використовувати “Суперчарджери”.

Після цього Чупахін Роман розмістив у своєму Твіттері публікацію зі зверненням до Ілона Маска через тегування: Ілоне, нам потрібні швидкісні зарядки в Україні! На що отримав коротку, але містку відповідь: Ок.


Лаконічна відповідь Маска підтверджує попередні заяви про появу кількох Tesla Supercharger в Україні. Відбутись це має не пізніше 2020 року.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Ілон Маск написав у своєму Twitter: “З Ірландії до Києва, з Норвегії до Туреччини” і розмістив мапу з відмітками – між Луцьком і Львовом та поблизу Житомира.

Також цікаво: Kia офіційно представила новий кросовер XCeed (характеристики, фото, відео)