Ілон Маск показав міжпланетний лайнер Starship

Вже зовсім скоро космічний туризм стане реальністю...
Ілон Маск показав міжпланетний лайнер Starship
logo9 січня 2019, 15:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Фінальні тести першого круїзного лайнера для космосу під назвою Starship Hopper від Space X відбудеться вже за кілька тижнів. Перший екскурсійний виліт планується здійснити у 2023 році.

Також цікаво: Календар автоновинок 2019 року: найбільш очікувані моделі

Starship Hopper – це зменшена версія гігантського космічного корабля Starship, відомого раніше, як Big Falcon Rocket. Ця ракета здатна виконувати “регулярні рейси” у космос і повертатись на землю.


Під час фінальних випробувань Starship Hopper буде перевірена надійність конструкції ракети, її показники на надзвукових швидкостях і здатність справлятися з кріогенним середовищем космосу.

За словами Ілона Маска, макет, показаний на фото не зовсім відповідає дійсності, оскільки реальна ракета матиме ілюмінатори і всі звичні атрибути пілотованих космічних кораблів.

Starship Hopper матиме висоту 118 і ширину 9 метрів та зможе вміщувати до 100 осіб. Вартість будівництва Starship оцінюється в $5 млрд. Точна вартість квитка на ракету не називається, однак за чутками перший пасажир комерційного рейсу до Місяця, бізнесмен Юсаку Маедзава заплатив за подорож до зірок близько 60 мільйонів доларів.

Якщо усе піде за планом Маска, SpaceX розпочне будівництво космічного корабля в кінці 2019 або на початку 2020 року. Перший політ з вантажем розраховують виконати у 2022 році, з 2023-го мають розпочатись “екскурсії” до Місяця, а у 2024-му – до Марсу.

Також цікаво: Служити і рятувати: Hyundai представила ходячий безпілотник Elevate