Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time

Авторитетне американське видання відзначило заслуги й досягнення Маска, зокрема похвалу за позитивний вплив на навколишнє середовище, розвиток космічної індустрії та навіть публікації у Твіттері.
Ілон Маск став "Людиною року" за версією журналу Time - 14 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Autoblog|

Ілон Маск на обкладинці Time, як "Людина року 2021"

logo14 грудня 2021, 12:31
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Персона з автомобільної індустрії потрапила на обкладинку журналу з річними рейтингами вперше за 93 роки! До Ілона Маска титул “Людина року” від Time отримав лише Волтер Персі Крайслер – засновник корпорації Chrysler, у далекому 1928 році.

Також цікаво: Логотипи автомобілів у 2021 році: нові бренди та зміни у старих

Засновник і керівник Tesla Ілон Маск у публікації Time названий людиною, яка “прагне врятувати нашу планету і водночас знайти нам нову для заселення” – успіхи аерокосмічної компанії SpaceX також додали балів до рейтингу Маска. Журнал також відзначив його діяльність у сфері розвитку штучного інтелекту та криптовалют, а також активність у Твіттері. Time характеризує Маска різними епітетами: клоун, геній, позер, провидець, промисловець і шоумен. Нагадаємо, 50-річний бізнесмен цього року став найбагатшою людиною у світі, а капіталізація його компанії перевищила трильйон доларів.

У публікації Time згадуються і неприємні моменти історії Маска. Зокрема, погані умови праці на підприємствах, часті аварії з Tesla, у яких звинувачують фірмовий автопілот, скептичне ставлення бізнесмена до коронавірусу на початку пандемії та його небажання закривати заводи, що вилилися у конфлікти з владою.