Новітню концепцію INFINITI Vision Qe нещодавно показали у Токіо. Прототип авто виглядає незвично і досить приголомшливо. Відомо, що схожий на цей автомобіль стане серійним у 2025 році.

Японський преміальний бренд Infinity показав концепт першого майбутнього електромобіля компанії – Infinity Vision Qe. Також в компанії повідомили, що невдовзі планують створити ще 3 моделі електрокарів, але не розкрили деталей.

Перший електромобіль бренду буде витонченим седаном, який збереже багато візуальних елементів, які вже показали в концепті. Важливим моментом є те, що Vision Qe представляє оновлену версію мови дизайну Infiniti «Artistry in Motion».

Також цікаво: Infinity змінює логотип та імідж

Перше, що одразу стає помітним в дизайні концепту – складні, проте водночас плавні лінії та форми. Мотив вже звичної решітки Infiniti «подвійна арка» також зберігся, але дизайнери відмовилися від традиційної вставки на користь унікальних освітлювальних елементів.

Зупинився на АЗК, заправив авто, випив кави. Цей ритуал увійшов у наше життя завдяки WOG, який першим запровадив культуру кавування на АЗК.

Рекламна інформація

Фари, що нагадують гачки, розширюються на передніх крилах, що є частиною дизайну, який Infiniti називає «ключ цифрового піаніно». Загалом помітно, що дизайнери не нехтували можливістю використовувати світлодіоди в елементах дизайну... Навіть логотип бренду підсвічується, не кажучи вже, про інші елементи задньої та передньої частини.

В компанії заявили, що для концепту Vision Qe глобальна команда дизайнерів розробила дизайн, що втілює філософію "Шо", щоб створити відчуття швидкості. Також дизайнери поділились, що надихались грацією японських орлів у польоті.

Також цікаво: Infiniti розповіла про чотири майбутні моделі

Про технічну складову майбутнього електрокару наразі нічого невідомо. Також, не зрозуміло, коли компанія запустить серійне виробництво моделі, бо на наступний 2024 рік у бренду заплановані одразу декілька релізів.

Зокрема, йдеться про такі моделі, як новий Infiniti QX80, котрий дебютує у 2024 році, натхненний концептом QX Monograph, що представили на початку цього року, та нове кросовер-купе Infiniti QX65, яке також приєднається до модельного ряду у 2024 році на основі поточного QX60, але зі стилем, схожим на QX55.

Читайте також: Infinity показав концепт, стиль якого буде використано в майбутніх моделях

За планами компанії слідом за седаном прийде електричний позашляховик, і хоч в Infinity трохи запізнились з початком розвитку своїх моделей на ринку електромобілів, в компанії сподіваються, що їхні авто будуть винятковими.