Карантин вихідного дня: що працює для автомобіліста

Уряд не забороняє пересування у транспорті, однак переночувати в готелі та поїсти на заправках на вихідних не вдасться.
Карантин вихідного дня: що працює для автомобіліста з 14 по 30 листопада

ФОТО: GettyImage|

У власному авто маска необов’язково, якщо водій не перевозить людей

logo11 листопада 2020, 19:33
logo0
logo0 хв

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада було прийнято рішення про запровадження всеукраїнського карантину та карантину вихідного дня з 14 листопада до 30 листопада (попередньо).

Згідно цього рішення, в Україні обмежується користування громадським транспортом, однак особистий транспорт не матиме жодних обмежень. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, в громадському та особистому транспорті можна буде пересуватись лише на сидячих місцях.

Перевозити стоячих пасажирів заборонено / Фото GettyImages

В будні дні всі заклади, які стосуються автомобілістів, будуть працювати, з урахуванням санітарних обмежень. А от у вихідні працюватимуть лише автозаправки та станції технічного обслуговування. Автосалони – ні. Більше того, на АЗС будуть зачинені кав'ярні. Продукти можуть готувати на винос. Також працюватимуть обмінники валют.

Також у тему: як виїхати з України у Європу на авто у карантин

Окрім того, вночі кафе, в тому числі на заправках, також не можуть працювати, тож з 7 ранку до 22 вечора на АЗС перекусити не можна буде, хіба що на винос або з упакованих продуктів. Однак навряд чи в цей час на заправках буде персонал, який готуватиме напої та хот-доги та виноситиме їх надвір.

Купити упаковані продукти на заправці можна буде і вдень, і вночі, і на вихідних.

Також не працюватимуть готелі (ні у будні, ні у вихідні), тож плануйте подорожі таким чином, щоб подолати маршрут за світловий день.

В автошколах має бути не більше 20 осіб в навчальній групі.

Нагадаємо, як привезти авто з Європи у карантин.