Хоббс і Шоу: рахуємо розбиті тачки у другому трейлері спін-оффу "Форсаж"

Нова картина від Universal розповідає про двох хороших хлопців знайомих нам з Fast & Furious.
Хоббс і Шоу: рахуємо розбиті тачки у другому трейлері спін-оффу "Форсаж"

ФОТО: HobbsAndShawMovie|

Хоббс і Шоу з'являться у кіно в серпні

logo4 лютого 2019, 16:25
logo0
logo0 хв

Компанія Universal Pictures показала другий офіційний трейлер фільму “Хоббс і Шоу”, який вийде на екрани на початку серпня.

Також цікаво: 18 секунд і вашу машину вкрали: відео

Спецагент Американської Дипломатичної Служби Безпеки Люк Хоббс (Дуейн Джонсон) і колишній елітний оперативник британської розвідки Декард Шоу (Джейсон Стетхем) вперше зустрілись на екрані в 2015 році у фільмі “Форсаж 7”. Вони з першого погляду незлюбили один одного, однак поява на горизонті невразливого супротивника все змінює.

Брікстон – генетично модифікований злодій, що отримав суперсилу. У його розпорядженні виявляється біологічна зброя, здатна знищити планету. Хоббсу і Шоу доведеться забути про минуле і почати працювати разом.

Фото: стоп-кадри з фільму “Хоббс і Шоу” / YouTube

Дія фільму розгортається по всьому світу – від Лос-Анжелеса і Лондона, до зони відчуження в Чорнобилі і неймовірних островів Самоа. На першому стоп-кадрі з трейлеру помітні знайомі нам машини радянських часів.


Режисером стрічки виступив Девід Літч, який працював над картинами “Джон Уік”, “Атомна білявка” та другою частиною “Дедпул”. У головних ролях: Дуейн Джонсон, Джейсон Стетхем, Ідріс Ельба, Ванесса Кірбі.

Також цікаво: Три осі замість однієї: на відео показали незвичне авто