Хорватський суперкар Rimac випущено обмеженим тиражем за 2,5 мільйони доларів

Провідний хорватський розробник найшвидших та найдорожчих електричних гіперкарів Rimac Automobili з нагоди свого 15-річчя видає на-гора обмежену серію "ювілейного видання" Nevera EV.
Rimac випустить лише дев’ять 15th Anniversary Edition Nevera - Auto24

ФОТО: Rimac|

Це перший зразок 15th Anniversary Edition Nevera

logo10 липня, 12:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Буде виготовлено лише дев’ять екземплярів ексклюзивного повністю електричного гіперкара 15th Anniversary Edition Nevera вартістю 2 350 000 євро (2,54 мільйона доларів) кожен.

Деталі оздоблені новим відтінком міді, вперше на Nevera з’явилася матова фарба. Кожна з дев’яти авто Rimac матиме ексклюзивні двоколірні легкосплавні диски, емблеми з нагоди 15-ї річниці та унікальний дизайн хорватського автовиробника вздовж BEV, що імітує з’єднання друкованої плати.

Читайте також Суперкар Rimac Nevera встановила рекорд Гіннеса, рухаючись заднім ходом

"15th Anniversary Edition Nevera знаменує наш прогрес. Насолоджуючись тим, наскільки далеко ми зайшли, від гаража до глобального, до оцінки в 2 мільярди євро; від переобладнаного BMW 3-ї серії до найшвидшого у світі серійного автомобіля та від виробника гіперкарів до постачальника технологій Tier 1 EV та піонерів накопичувачів енергії. Усе досягнуто в країні, де все це звучало б як наукова фантастика на момент заснування компанії", – говорить засновник і гендиректор Per Rimac Group Мате Римак.

Інтер’єр ювілейного новачка оснащений анодованим мідним розподільним пристроєм і поверхнями, пофарбованими мідним фарбою, які відповідають екстер’єру, а також написами «один із дев’яти» та «2009-2024» на підлокітниках.

Читайте також Електричний гіперкар Rimac Nevera оцінили у 110 мільйонів гривень

Ці дев’ять щасливих покупців можуть вибирати між "сміливим чорним" або "чисто білим" покриттям всередині. Сидіння оздоблені мідною шкірою, а на підголівниках вибито «15».

За 2,54 мільйона доларів клієнти Rimac Anniversary Edition також отримають індивідуальний багаж, який пасуватиме до обраного інтер’єру.

Перший з дев’яти ексклюзивних Nevera дебютує на цьогорічному Гудвудському фестивалі швидкості, який відбудеться у Великобританії 11-14 липня. Rimac має намір взяти новою Anniversary Edition Nevera ту ж висоту, де Nevera Time Attack Edition встановила рекорд для серійного автомобіля у 2023 році з часом 49,32 секунди.

Читайте також Rimac представила двомісне автономне таксі для Європи

Класичним ключем до швидкості Nevera є передова система акумулятора, трансмісія та програмне забезпечення, розроблене власними силами Rimac Group. Передня і задня силові агрегати, кожен з яких складається з двох окремих двигунів, подають потужність на кожне колесо окремо. Ззаду подвійний інвертор потужністю 1 МВт забезпечує 900 Нм і 450 кВт на двигун, тоді як повністю спеціальна передня трансмісія розроблена для забезпечення оптимальної потужності та контролю.

Усі системи контролюються складною мережею власно розроблених електронних блоків керування, які працюють у поєднанні з суперкомп’ютером на базі NVIDIA Pegasus, щоб обчислювати та надсилати вихідні дані чотирьом системам трансмісії 100 разів на секунду.

Фото: Rimac