Kia повністю втілить концепт SP Signature у серійній моделі нового кросовера без імені

Судячи зі скетчів, показаний на березневому автошоу у Сеулі прототип абсолютно ідентичний конвеєрній версії, що вийде на ринок у 2020 році.
Kia повністю втілить концепт SP Signature у серійній моделі нового кросовера без імені

ФОТО: Kia|

Новий кросовер Kia для міленіалів

logo14 травня 2019, 15:15
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Kia говорить про майбутній кросовер, не називаючи його імені, однак тепер ми знаємо, що вже бачили його у вигляді SP Signature. А нагадати про його дебют фірма вирішила дизайнерськими ескізами.

У 2018 році Kia показала концепт SP, який в перетворився на передсерійний прототип під назвою SP Signature, показаний в Сеулі у березні 2019-го. До кінця цього року Kia презентує вже серійний кросовер, котрий почне завоювувати глобальний ринок у 2020 році.

Також цікаво: Citroen 19_19 нагадав про столітній ювілей французької марки

Фото: передсерійний концепт Kia SP Signature

Якщо порівняти свіжі скетчі з фото останнього прототипа, знайти відмінності буде дкже складно. Ті ж тонкі фари, фірмова “посмішка тигра” радіаторної решітки, вертикальні світлодіодні протитуманні фари в передньому бампері і великі колісні диски, лиш трохи менші за ті, що були у раннього концепта SP.

Фото: ранній прототип Kia SP Concept

За чутками новий кросовер Kia планує назвати Tusker і позиціонуватиме його у класі компактних моделей. Продажі розпочнуться з Південної Кореї, а далі новинка з’явиться й у дилерів по усьому світу.

Також цікаво: Kia XCeed попався без камуфляжу у об'єктиви камер фото-шпигунів