Кім Чен Ин показав світу свій лімузин, володіти яким йому заборонено (фото, відео)

Схоже, лідеру Північної Кореї байдуже на міжнародні ембарго і санкції ООН.
Кім Чен Ин показав світу свій лімузин, володіти яким йому заборонено (фото, відео)
logo29 квітня 2019, 15:15
logo0
logo0 хв

Кім Чен Ин під час візиту до Росії “засвітив” заборонені броне-лімузини Mercedes-Benz Pullman і Maybach 62S.

Також цікаво: Гран Прі Азербайджана 2019 стало посміховиськом, навіть не розпочавшись (відео)

Вищий керівник КНДР, очільник партії, армії та народу, Нова зірка, Блискучий товариш, геній серед геніїв, маршал КНДР – це офіційні титули лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, що править з 2011 року, успадкувавши владу від батька.

Через закриту зовнішню політику і постійну військову агресію з боку Північної Кореї, на неї були накладені економічні санкції ООН, які, окрім іншого, включають заборону на продаж у країні предметів розкоші. Звідки ж тоді узявся Mercedes-Benz Pullman? Та ще й у супроводі Maybach 62S.

Такі лімузини коштують більше мільйона доларів, а їх продаж здійснюється за спецзамовленням, Daimler декларує строгий відбір клієнтів. Однак представник компанії заперечує, що німецький концерн будь-коли вступав у стосунки з Кім Чен Ином.

“Ми не маємо ділових зв'язків з КНДР вже більше 15 років і строго дотримуємося ембарго, тож не знаємо, як ці транспортні засоби потрапили в Північну Корею”, – заявила прес-секретар Daimler Силке Моккерт агентству Associated Press.


Найімовірніше, лімузини потрапили у автопарк Кім Чен Ина через “треті руки”. До того ж, у лідера Північної Кореї є чудовий приклад для наслідування в особі нового друга – президента Росії. У Daimler же підкреслили, що ретельно відстежують увесь експорт, однак вторинний ринок знаходиться поза зоною їх компетенції.

Також цікаво: У Майамі завершується будівництво першого скайпорту для літаючих таксі і пасажирських коптерів (відео)