Компанія Lamborghini почала приймати замовлення на вживані машини

Після повної інспекції на заводі, суперкари та суперкросовери готові знайти нових власників. З річною гарантією!
Компанія Lamborghini почала приймати замовлення на вживані машини

ФОТО: Lamborghini |

Lamborghini Urus

logo4 березня 2019, 14:30
logo0
logo0 хв

Програма Selezione Lamborghini Certified Pre-Owned дозволяє придбати вживані автомобілі італійського виробника через дилерські центри.

Також цікаво: Новий Mercedes "Гелік" отримав 5 зірок EuroNCAP

Нова програма вже запущена у Європі, а решта офіційних дилерів Lamborghini по усьому світу запропонують своїм клієнтам відбірні б/в машини з категорії Selezione протягом цього року.

Усі машини, котрі включені у програму Selezione, відповідають певним критеріям. Суперкари не повинні мати більше ніж 70 000 кілометрів пробігу, а для Urus ця планка піднята до 100 тисяч. Вік автомобілів не повинен перевищувати 84 місяців або 7 років (для Ururs – 120 місяців.

Крім того, протягом свого життя у першого власника автомобіль повинен проходити регулярне планове технічне обслуговування, згідно з графіком обслуговування Lamborghini. Всебічний список 150 перевірок, що охоплюють як зовнішні, так і внутрішні особливості автомобіля, механіки, електроніки, шин, коліс і гальм, які були б перевірені через повні діагностичні і дорожні тести.

Автомобілі продаються через програму Selezione з 12-місячною або розширеною 24-місячною гарантією. Вона включає, крім іншого, допомогу при поломці на дорозі.

Також цікаво: У новому Mercedes CLA можна гратись у Mario Kart