Крихітні електрохетчі Skoda Citigo-e iV розкупили, як гречку, перед карантином

Британці викупили річну квоту на чеську новинку за 60 днів.
Крихітні електрохетчі Skoda Citigo-e iV розкупили, як гречку, перед карантином

ФОТО: Skoda|

Skoda Citigo-e iV

logo13 квітня 2020, 09:59
logo0
logo0 хв

Британці вже давно вподобали автомобілі чеської марки, але остання новинка Skoda побила усі можливі рекорди за швидкістю продажів. Результат Skoda Citigo-e iV особливо вражаючий, на тлі загальносвітового падіння ринку автомобілів.

Читайте також: Продажі Tesla в Китаї зросли на 261%

Skoda Citigo-e iV – одна з найдоступніших моделей електрокарів на сьогодні в Європі. Батарейний хетчбек пропонує до 273 км ходу на одному заряді і здатен відновити ресурс акумулятора на 80% всього за годину. На ринок Великобританії було виділено лише 400 машин і всі їх вже розкупили. Виробник навіть був змушений зняти модель з продажу, поки знову не почнуть працювати заводи.

На веб-сайті Skoda UK все ще можна знайти інформацію про електрохетч, але там також зазначається, що він більше не доступний для замовлення. Виробничі потужності Skoda закрили в середині березня, дотримуючись рекомендацій уряду, щодо запобіганню поширенню епідемії COVID-19, а орієнтовна дата відновлення виробництва поки не називалась.

Citigo-e iV дебютував на ринку Великобританії наприкінці січня і до середини березня вже знайшов своїх власників, що перевершило навіть найоптимістичніший прогноз. “Ми мали великі очікування щодо автомобіля, а попит клієнтів був надзвичайно високим. Як результат, він розпродався швидше, ніж очікувалося”, – заявив прес-секретар Skoda UK.

У Британії Citigo-e iV пропонується за ціною від 17 445 фунтів (592 700 грн) за базову версію до 19 815 фунтів – за топову. В Україні електричний хетчбек поки не продається.

Також цікаво: Щоб продати машину дорожче, сфотографуйте її з приватним літаком та білявкою