Латвійська компанія Dartz показала псевдобронеджип Black Stallion

Він створений лише для зйомок фільму, але це не виключає можливості дрібносерійного виробництва такого грізного "Чорного Жеребця". І в нього може бути 1000-сильний мотор.
Латвійська компанія Dartz показала псевдобронеджип Black Stallion

ФОТО: Dartz Motorz|

Dartz Prombron Black Stallion

logo1 листопада 2019, 13:50
logo0
logo0 хв

Впізнаєте? Так, під важким балтійським небом стоїть Hummer H2, який силами Dartz Motorz, здатен вбивати одним своїм виглядом.

Також цікаво: Електричний кросовер в стилі Ford Mustang може виглядати ось так

Компанія Dartz Motorz з Риги відома своїми екстраординарними, екстравагантними автомобілями, які будує на замовлення щедрих і грошовитих клієнтів. Позашляховики Dartz, як правило, мають своєрідний дизайн, броню та оздоблення, в якому золото й діаманти – звичайна річ. Перед нами чергове творіння фірми з колишнього заводу “Руссо-Балт” – Dartz Prombron Black Stallion.

Хоча Hummer H2 впізнається за віконною лінією, решта панелей кузову змінилась кардинально. Основна відмінність від попередніх моделей компанії – відсутність потужної броні, оскільки це лише кіно-кар.

Фото: Dartz Prombron Black Stallion / Dartz Motorz

Зате, під час роботи над проектом, у Dartz Motors зрозуміли, що легко можуть розмістити під капотом 1000-сильний двигун Dodge Chellenger Hellcat. І не обмежуватись одним екземпляром. Навіть приблизну ціну склали: від 300 000 доларів за машину без персональних опцій.

Хоча фотографії дають детальний погляд на екстер’єр похмурої версії Hummer, зазирнути всередину поки не дозволено. Не розкривається і назва фільму, для якого створений Black Stallion.

Також цікаво: "Гелендваген" перетворили на броньований пікап: фото