Лінійку Renault Megane доповнить кросовер

Хетчбек, універсал та седан отримають нового, високого, компаньйона. Але це не точно.
Лінійку Renault Megane доповнить кросовер
logo30 вересня 2020, 12:30
logo0
logo0 хв

Генеральний директор Renault Лука де Мео обмовився, що його компанія працює над новим компактним кросовером для Європи на платформі CMF-C/D, яку використовують Kadjar, Koleos, Nissan X-Trail та майбутній Mitsubishi Outlander, що вийде у 2021 році.

Також цікаво: Це відео "живого" Hyundai Tucson 2021 дає відповіді на усі запитання

У публікації від FormaCar стверджується, що мова про Megane-кросовер, який являтиме собою перелицьовану версію одного з вищеназваних автомобілів або ж хетчбек з додатковим кліренсом, позашляховим обвісом та, можливо, повним приводом.

Фото: актуальні моделі Megane / Renault

Водночас, сербське видання Autoblog повідомляє, з посиланням на прес-службу автовиробника, про скорий дебют купе-кросовера і називає ім’я майбутньої новинки для Європи: Megane Conquest. Однак на фото представлений кросовер, який нещодавно дебютував в Україні під назвою Arkana. Стверджується, що Renault Megane Conquest презентують на ринку Старого Світу у першій чверті 2021 року.

Фото: Renault Megane Conquest / Autoblog

З 2003 по 2009 рік Renault випускала компактвен Scenic у виконанні Conquest, який являв собою позашляхову версію моделі зі збільшеним до 18 см кліренсом і повним приводом. Чим насправді виявиться “кросовер Меган”, про який обмовився Лука де Мео – покаже час.