Mercedes-Benz готує конкурента BMW i3

Компанія проводить фінальні тестування нового C-Class EV, який планують представити в другій половині 2025 року. Новинка запозичить деякі елементи стилю у моделей EQE та EQS.
Mercedes-Benz тестує електричну версію C-Class - Auto24

ФОТО: Autoevolution |

Прототип електричного C-Class

logo16 квітня, 16:55
logo0
logo0 хв

Паралельно компанія BMW вже веде розробку нового покоління моделі i3, старт серійного виробництва якого також запланована на початок 2026 року.

Читайте також: Mercedes припиняє тестування EQS з 1,0-літровим двигуном

Електричний прототип, який помітили шпигуни, сильно відрізняється від звичайного C-Class. Замість платформи ММА електрична модель використовуватиме MB.EA, яка також лежить в основі GLC EV й була створена для майбутньої, повністю електричної лінійки бренду.

Поки що, інформації про нову платформу мало. Відомо лише, що вона матиме 800-вольтову архітектуру, а компоненти збиратимуть в Німеччині, Румунії та Китаї.

Також цікаво: Mercedes-AMG готує електричний кросовер потужністю 1000 "коней"

Експерти припускають, що Mercedes-Benz представить електричний C-Class EV з двома електричними двигунами та батареєю в діапазоні 80 кВт-год. Вважається, що модель матиме розкішний інтер’єр, натхненний моделлю Concept CLA Class.

Новинка матиме цифрову панель приладів, сенсорну інформаційно-розважальну систему та ще один сенсорний екран для переднього пасажира. Також, судячи з фото прототипа, модель буде седаном, а не ліфтбеком.

Читайте також: Mercedes-Benz готує ще один рестайлінг для GLE

Електричний C-Class має відносно маленьке заднє скло та панорамний скляний дах. Передні та задні ліхтарі цього прототипу, очевидно, не остаточні й серійна модель матиме інший дизайн. Також очікується, що згодом з’явиться “заряджена” версія AMG.