Mercedes-Benz та BMW відмовились від спільної розробки безпілотників

Припинення співробітництва колишні партнери пов'язують з "невдалим часом".
Mercedes-Benz та BMW відмовились від спільної розробки безпілотників
logo22 червня 2020, 11:50
logo0
logo0 хв

Mercedes-Benz і BMW вирішили припинити спільну роботу над безпілотними транспортними засобами. Тепер два виробники розроблятимуть їх незалежно один від одного, кожен зі своїми партнерами.

Також цікаво: Volkswagen хоче повністю поглинути Audi

Daimler та BMW підписали меморандум про взаєморозуміння в області безпілотних технологій на початку 2019 року. Він передбачав спільну розробку єдиної модульної платформи для автономних машин. В обох компаніях відбулись структурні зміни, проводяться антикризові програми для порятунку від наслідків коронавіруса, а розрив домовленостей став лише одним із “засобів порятунку”, адже розробка систем автономного руху коштує недешево.

При цьому, обидва концерни не виключають, що в майбутньому знову повернуться за стіл переговорів і відновлять спільну роботу над безпілотниками. Партнери-конкуренти також підкреслюють, що припинення співпраці в області безпілотників не вплине на інші спільні проекти. Мова йде про колективну роботу над електрифікацією модельного ряду, створенням інфраструктури для електромобілів, а також сервісами спільного користування автомобілями.

Дивіться також: Tesla придбала землю у штаті Техас, де може звести ще одну Гігафабрику