Мініатюрний кросовер Toyota Yaris Cross може вийти під маркою Lexus

Японський автовиробник зареєстрував назву Lexus LBX, яка може стати позначенням люксової версії безасфальтного "Яріс".
Мініатюрний кросовер Toyota Yaris Cross може вийти під маркою Lexus
logo25 серпня 2020, 11:55
logo0
logo0 хв

5 серпня Toyota подала заявку на торговельну марку LBX в Європі. Того ж дня компанія також зареєструвала в Ізраїлі торгові марки LBX та Lexus LBX. 7 серпня автовиробник подав документи на позначення LBX в Ісландії та Швейцарії. Усі вони належать до категорії “автомобілі та їх конструктивні частини”, хоча їх призначення достовірно невідомо.

Також цікаво: Перший електричний кросовер Skoda дебютує 1 вересня

З огляду на локації розміщення всіх цих запитів на торговельні марки, можна припустити, що новинка буде розроблена в Європі та призначена для місцевого ринку.

Однак, з моменту запуску марки Lexus, в моделях бренду використовуються буквено-цифрові назви моделей, що складаються з двох літер та цифр, які посилаються на силовий агрегат. LBX не відповідає традиційній номенклатурі, а про плани з реструктуризації принципів іменування нічого не чутно.

Фото: Toyota Yaris Cross / Toyota

Публікація на порталі Lexus Enthusiast припускає, що нова торгова марка може бути призначена для майбутнього концепту. А вже прототип у майбутньому може перетворитись на серійну версію Toyota Yaris Cross у виконанні Lexus. Можна також припустити, що LBX – це Lexus BX, що узгоджується з традиційними позначеннями і позиціонує модель на сходинку нижче існуючого компактного кросовера Lecus UX в лінійці марки.

Також нещодавно Toyota також подала заявки на торгову марку Lexus RZ 450e в усьому світі. Можливо, це назва для ще однієї новинки – майбутнього електричного кросовера.

Також цікаво: В Узбекистані планують випускати електромобіль за $3000