На своє 25-річчя агрофірма закупила 10 пікапів Toyota Hilux: уся техніка пішла на передову

Доволі незвично підійшла до святкування свого 25-річчя компанія "Агропродсервіс" з Тернопільщини: до знакової події агрофірма закупила 10 пікапів, які подарувала в підрозділи "Азова".
На свої іменини агрофірма закупила 10 пікапів. які віддала захисникам  - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

Новенькі пікапи Toyota Hilux після перефарбування пішли на фронт

logo26 червня, 08:35
logo0
logo0 хв

Пошуком позашляховиків за кордоном займався Благодійний фонд "Покрова", якому агропідприємство доручило придбати техніку. Благодійна організація на виділені гроші законтрактувала десять новеньких автомобілів Toyota Hilux.

Читайте також Пікапи Toyota Hilux поїдуть до ЗСУ з Києва

За словами директорки БФ "Покрова" Любові Вовк, процес придбання машин тривав не один день, оскільки процедура вимагала складного юридичного та фінансового супроводу. Після перевірки банком фінансової спроможності й чистоти походження коштів "Покрова" отримала потрібну валюту, оплатила повну вартість машин й перегнала їх в Україну.

За дорученням агрофірми ця благодійна організація також здійснила камуфльоване фарбування техніки. Пікапи Hilux в оригінальній кольористиці спочатку пофарбували у зелений колір матового відтінку, а потім через трафаретну сітку нанесли кілька камуфляжних плямистих шарів з літніми маскувальними візерунками.

Читайте також Новенькі Toyota Hilux допоможуть у розмінуванні: фото, відео

На поетапне фарбування кожного автомобіля майстри затрачали до шести годин. у такому вигляді техніка й пішла у бойові підрозділи для 1-го та 6-го батальйонів 12-ї бригади "Азова".

Вибір саме Toyota Hilux "Агропродсервіс" зробив виправдано: потужний автомобіль спроможний буксирувати до 3,5 тони. Цьому сприяє 150-сильний дизельний двигун об’ємом 2,8 літра з максимальним крутним моментом 500/1600 - 2000 Нм.

Закамуфльовані Toyota Hilux під час офіційного дарування підрозділам "Азову". Фото: Агропродсервіс

Повнопривідний автомобіль 4 х 4 доповнюється 6-ступеневою механічною коробкою передач. Це не спортивний болід, а робоча конячка для складних умов експлуатації, що спроможна на дорозі з твердим покриття мчати зі швидкістю 170 км/год. При цьому набирає сотню за 10,8 секунди.

Читайте також Броньовані Toyota Hilux захищатимуть поліцейських: що це за машини

Техніка вже прибула у зазначені вище підрозділи 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України. Це не перший подарунковий пакет транспорту "Агропродсервісу" для воїнів-азовців (див. відео внизу). Раніше агрофірма через БФ "Покрова" також купувала пікапи та передавала нацгвардійцям.