Надзвичайно рідкісний Bentley Bacalar Roadster продадуть на аукціоні

За свою історію компанія Bently представила немало престижних та рідкісних моделей, проте цей Bacalar один з 12 екземплярів, які було випущено й, мабуть, є одним з найрідкісніших автомобілів бренду. Повідомляється, що його вже готують до продажу.
Рідкісний Bentley Bacalar Roadster планують продати на аукціоні - Auto24

ФОТО: Mecum|

Bentley Bacalar Roadster

logo15 квітня, 13:00
logo0
logo0 хв

Модель Bentley Bacalar – це лімітована модель, розроблена Bentley та компанії Mulliner, що займається виробництвом кузовів. Кабріолет нагадує концепт EXP 100 GT. Хоч автомобіль створено на базі Continental GT він має надзвичайно мало спільних деталей.

Читайте також: В мережі показали рідкісний Bentley Turbo R Wagon з автопарку королівської родини Брунею

На відміну від концепту EXP 1000 GT, який було оснащено електричною силовою установкою, Bacalar оснащено 6,0-літровим твін-турбо двигуном W12, який розвиває 650 к.с., що робить його потужнішим за Continental GT.

Двигун працює в парі з восьмиступеневою автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями та повним приводом. Всього було виготовлено 12 екземплярів. Автомобіль, який планують продати на аукціоні, є останнім з виготовлених.

Також цікаво: Bentley не буде випускати електричні моделі найближчим часом

Цей Bacalar має темнозелений колір кузова, оригінальні колісні диски, чорний шкіряний салон з помаранчевими елементами та пробіг в 192 км. Він має чудовий стан й, напевно, навіть зберіг запах нового авто.

Нині цей автомобіль виставлено на продаж на аукціоні Indy 2024, який відбудеться з 10 по 18 травня. Повідомляється, що торги за цей лот відбудуться 17 числа. Аукціонний дім Mecum, яке зареєструвало авто на продаж, не оприлюднює стартову ціну цього Bacalar.

Читайте також: Bentley Batur отримує аудіосистему за 31 000 доларів

Вартість нового Bentley Bacalar Roadster на момент старту продажів перевищувала два мільйони доларів. Враховуючи, що цей автомобіль має невеликий пробіг і, фактично, є новим, вартість лоту може бути приблизно такою ж.