Найдешевший Jeep більше не продаватимуть на головному ринку бренду

Компанія Jeep вирішила припинити продажі моделі Renegade через низький попит та поганий показник продажів. Через падіння популярності Renegade не вийде як модель 2024 року в Сполучених Штатах і Канаді.
Компанія Jeep відмовляється від продажів Renegade у США - Auto24

ФОТО: Jeep|

Jeep Renegade

logo5 грудня 2023, 12:00
logo0
logo0 хв

Ціна на новий Renegade у США починається від $28 445, що робить цей кросовер найдоступнішим в лінійці Jeep. За ці кошти покупець отримує Renegade у комплектації Latitude з 1,3 літровим турбодвигуном на 177 к.с. в парі з дев’ятиступеневою автоматичною коробкою передач та повним приводом.

Читайте також: Jeep Avenger отримав гібридний силовий агрегат

За найменшу суму можна отримати авто лише в білому кольорі (єдине лакофарбове покриття, за яке не вимагається доплата), з 17-дюймовими алюмінієвими дисками, та з сенсорним екраном мультимедіа на 8,4 дюйма.

Найкавовіша кава – на WOG. Про це знають усі, адже саме WOG першим почав встановлювати на заправках круті кавомашини, які готують неймовірну каву. Скуштуйте!

Рекламна інформація

Jeep представила Renegade у 2014 році. Субкомпактний кросовер, побудований на одній платформі з такими моделями як Fiat 500X і Fiat 500L, отримав статус найдоступнішого авто в модельному ряду Jeep. Цікаво що Fiat 500X, Fiat 500L та Jeep Renegade для американського ринку збирались на заводі в Європі, сходили з конвеєра в Мельфі, Італія.

Також цікаво: Цілий автомобіль купили на аукціоні за три долари

Проте, судячи з показників продажів, авто не було дуже популярним серед американців. Починаючи з 2016 року показники продажів Renegade в США почали погіршуватись. У 2017 році було продано 103 434 моделей. В рік пандемії - 62 847 автомобілів. А ось 2023 рік став найгіршим в історії продажів Renegade – було продано всього 15 561 джипів. Але ця модель була популярна серед українців, які привозять биті авто з американських аукціонів.

Судячи з усього, роль найдоступнішого авто в лінійці Jeep займатиме модель Compass. Дивно, але ще у 2015 році, після появи Renegade, ходили чутки, що разом з Patriot буде знято з виробництва і модель Compass. Проте лише Patriot зник із модельного ряду автовиробника, а Compass побачив ще одне покоління у 2017 році.

Також цікаво: Стали відомі ціни на Jeep Grand Cherokee в Україні

Jeep America відмовляється від Renegade, проте авто і надалі буде продаватись в інших частинах світу – у Європі, Китаї та Південній Америці. Можливо, той факт, що авто збирається за межами США та повністю імпортується в країну і підірвав довіру американських покупців до Renegade.