Найкрутіший у світі серійний джип Rezvani Tank змінив покоління (фото, відео)

Потужність мотора вказана в характеристиках: "більше 1000 к.с.".
Найкрутіший у світі серійний джип Rezvani Tank змінив покоління (фото, відео)

ФОТО: Rezvani|

Rezvani Tank X 2020

logo13 серпня 2019, 17:00
logo0
logo0 хв

Ефектний всюдихід отримав назву Rezvani Tank X. У нього нове шасі, новий двигун, новий кузов, але та ж сама концепція, що й у попередника.

Також цікаво: Tushek TS 900 Apex – гібридний гіперкар зі Словенії

Навіть перший Rezvani Tank, випущений відносно недавно, являв собою чудовий зразок автомобілебудування, який поєднував характеристики суперкара, вигляд військового транспортника та прохідність справжнього позашляховика. Пропонувалось дві версії моделі: Tank та Tank Military Edition з бронюванням та захистом від вогневих атак. Зі зміною поколінь версій стало три, разом з Tank X.

Tank змінив платформу на компоненти від останнього Jeep Wrangler. А продуктивність Rezvani Tank X забезпечує 6,2-літровий компресорний V8 від Dodge Demon, продуктивність якого довели до 1000+ бісових сил та 1180 ньютонметрів.

Фото: Rezvani Tank 2020 / Rezvani

Базовий Rezvani Tank 2020 оснащується 2-літровим турбомотором потужністю 285 к.с. – така версія доступна лише на експортних ринках за межами США. Наступним у списку моторів значиться 3,6-літровий атмосферний V6 з віддачею у 285 к.с., 500-сильний V8 об'ємом 6,4 л, а також 3-літровий потужністю в три сотні коней.

Фото: салон Rezvani Tank 2020 / Rezvani

Ціни на новинку стартують з відмітки у 155 тисяч доларів за Rezvani Tank. Версія Tank Military Edition обійдеться покупцям у мінімум 295 тисяч, а топове виконання Tank X оцінюється у 349 тисяч доларів, без урахування додаткових опцій, яких чимало.

Так, за 12,5 тисяч доларів клієнти можуть замовити спортивну підвіску Fox, а ще за 6 – систему нічного бачення. Додатковий паливний бак – 7,5 тисяч доларів, шкіряний салон і акустика Focal – 5,5 та 12,5 тисяч.


Rezvani оголосила про те, що готова розпочати відправку Tank X замовникам вже за кілька тижнів.

Також цікаво: Американці схрестили підводний човен, мікроавтобус та кабріолет в одну неймовірну каравелу