Названо переможницю конкурсу Miss Tuning 2019 (фото, відео)

Титул отримала 23-річна красуня з Німеччини Ванесса Кнауф.
Названо переможницю конкурсу Miss Tuning 2019 (фото, відео)
logo15 травня 2019, 19:00
logo0
logo0 хв

Престижний фестиваль тюнінгу Tuning World Bodensee 2019 визначив переможницю конкурсу краси Miss Tuning 2019. З-поміж 12 фіналісток конкурсу судді обрали Ванессу Кнауф з Дармштадта.

Також цікаво: 12 гарячих місяців: Liqui Moly випустила календар на 2019 рік

Переможницю чекає насичений подіями рік,протягом якого вона буде в центрі уваги тюнинг-індустрії. Це численні фотосесії, присутність на VIP-заходах, зйомки календаря Miss Tuning 2020 і автограф-сесії. А ще Ванесса отримала у своє розпорядження королівський екіпаж – тюнінговану Nissan Micra.


“Я в шоці! Ніколи не думала, що виграю. Найбільше я з нетерпінням чекаю зйомки календаря і майбутні концерти”, – прокоментувала свою перемогу Ванесса Кнауф.


Крім календарної зйомки з фотографом Playboy Андреасом Рейтером, на красуню чекає участь в рекламній кампанії чергової міжнародної виставки, присвяченої тюнінгу автомобілів, а також клубний спосіб життя, прожектори, автограф-сесії і красиві автомобілі.

Друге місце в конкурсі дісталось 24-річній Наталі Дюрбек з Кронберга, а третє – 21-річній Мелісі Керн з Еммендінгена. Коронувала переможницю Лаура Фіцек - королева автотюнінгу 2018 року.

Також цікаво: Журнальні постери, що висіли у гаражах автолюбителів у 1980-х (20 фото)