Nissan готує електричний Micra

Компанія Nissan готує електричний варіант компактного хетчбека Micra. Очікується, що новинку представлять в кінці цього року. Micra EV буде представлена в лінійці Nissan як найдоступніший електромобіль.
Nissan веде розробку електричної Micra - Auto24

ФОТО: Nissan|

Nissan Concept 20-23

logo19 квітня, 13:12
logo0
logo0 хв

Повідомлення про те, що Nissan готує доступну електричну модель з’являлись ще декілька років тому. Тоді компанія заявляла, що новий електромобіль буде розроблений Nissan й виготовлений Renault на спільній платформі альянсу.

Читайте також: Представлено оновлений Nissan Qashqai

Нещодавно Nissan прийняв новий бізнес-план «Arc» спрямований на «значне зниження витрат на електромобілі наступного покоління» завдяки партнерству та спільній розробці технологій. За планом японський автовиробник презентує 5 нових електромобілів.

Торік компанія інвестувала 3,8 мільярда доларів США у свій завод в Сандерленді, який буде виробляти електричні Juke, Qashqai та наступника Leaf.

Також цікаво: Найбільш технологічне авто B-класу представлено в Женеві: зустрічайте Renault 5 E-Tech

Також Nissan вже веде роботу над електричною Micra EV, яка, як очікується, дебютує вже в цьому році. Новинка займе роль найдоступнішого електромобіля бренду. Повідомляється, що автомобіль матиме ту ж платформу AmpR, яку використовує Renault 5. Вірогідно, Nissan Micra також матиме 400 км запасу ходу та батареєю ємністю 52 кВт-год.Подейкують, що новинка від Nissan може пропонуватись з меншою батареєю на 40 кВт-год, через що матиме меншу вартість. Журналісти Auto Express повідомляють, що Micra EV матиме дизайн, подібний до кросовера Ariya.

Читайте також: Електричний Nissan Ariya значно подешевшав

Компанія Nissan заявила, що прагне знизити витрати на свої нові електричні моделі на 30%. Автовиробник очікує, що його електромобілі досягнуть паритету в ціні з автомобілями, що працюють на бензині, до 2030 року.