Новий сенсор Volvo для безпілотників, у 10 разів кращий за решту

Високотехнологічний LiDAR створено спільно з компанією Luminar.
Новий сенсор Volvo для безпілотників, у 10 разів кращий за решту
logo28 листопада 2018, 17:10
logo0
logo0 хв

На автосалоні у Лос-Анджелесі компанія Volvo не представила жодного автомобіля. Натомість показала те, що робить автомобілі марки настільки особливими, що їм не потрібна експозиція на шоу.

Як і було обіцяно, стенд Volvo у LA був без жодної машини. Шведи використали свій стенд, аби показати те, що вони називають “найсучаснішим сенсором LiDAR з найбільшою чутливістю на сьогодні”. Нова технологія обіцяє покращити безпеку у автономному транспорті Volvo.

Також цікаво: Volvo та Nvidia розробляють штучний інтелект для автомобілів

Фото: сприйняття оточення датчиками Volvo-Luminar нового покоління / Volvo

Розроблена спільно з компанією Luminar, система призначена для використання в автономних транспортних засобах, а її високотехнологічні датчики LiDAR можуть виявляти об'єкти, розташовані на відстані до 250 метрів. Це більше двох футбольних полів у довжину і Volvo зазначає, що це набагато більше, ніж може будь-яка інша подібна система сучасності.

Як пояснив виконавчий директор Luminar Остін Рассел, діапазон майже в десять разів перевищує деякі існуючі датчики LiDAR, і це означає, що вони можуть використовуватися на автономних автомобілях, що рухаються з високою швидкістю. Роботу системи продемонстровано на концепті Volvo 360c.


Система не просто здатна бачити далі, ніж суперників, оскільки вона також більш сприйнятлива та деталізована. Як зазначає Volvo, система здатна розпізнавати навіть деякі людські пози і може розпізнати окремі частини тіла, навіть якщо решту тіла не видно.

Також цікаво: Електричний Rivian R1S готовий боротись з Tesla Model