Пілоти Red Bull гасають на болідах Формула 1 вулицями Нідерландських міст: відео

Гонщиків, схоже, транспортували до морського порту в контейнерах разом з болідами.
Пілоти Red Bull гасають на болідах Формула 1 вулицями Нідерландських міст: відео
logo12 травня 2020, 17:23
logo0
logo0 хв

Відеоролики Red Bull славляться своєю креативністю, високим вмістом драйву та адреналіну і новий сюжет створений за тими ж принципами. У ньому нідерландський гонщик Макс Ферстаппен знайомить зі своєю батьківщиною свого напарника Алекса Албона. Екскурсія, звісно ж, проводиться не в туристичному автобусі.

Також цікаво: Житомирський Rolls-Royce, з якого продавали картоплю, тепер змагається у перегонах на 402 метри

Пілоти команди Aston Martin Red Bull Racing на своїх болідах відвідують найвизначніші туристичні локації Нідерландів. Екскурсія розпочинається у морському порту Роттердама, слідує через Королівський палац і піщаний пляж Схевенінген в Гаазі, крізь квіткові плантації і найбільший квітковий аукціон у світі неподалік Амстердама, проходить гоночною трасою “Зандворт”, міськими вуличками і сільськими дорогами зі славнозвісними голандськими вітряками обабіч.


Aston Martin Red Bull Racing знімали цей ролик ще до початку карантину – на каналі також розміщене відео про знімальний процес. Нове відео входить до серії сюжетів Road Trip – “Дорожня мандрівка”, які показують пригоди формульних болідів на громадських дорогах по всьому світу.


Через коронавірус були скасовані Гран-прі Австралії та Монако, а ще шість етапів перенесені на невизначений термін. Організатори намагаються розробити новий календар сезону з 15-18 етапів. Очікується, що чемпіонат розпочнеться двома гонками в Австрії 5-го та 12-го липня, а потім переміститься на британський Сільверстоун. Розглядається можливість проведення гонок без глядачів на трибунах.

Дивіться також: Ще більше бруду, драйву та задоволення: розробники показали відео нового симулятора Dirt 5