Мистецтво – матерія нестабільна та непевна. Що подобається одним, інших залишає байдужими, а ще комусь видається неприємним. Цей Phantom – чудовий тому приклад.

М’яко кажучи, цей Rolls-Royce Phantom викликає неоднозначні емоції. Особливо для тих, хто любить автомобілі та не дуже знається на сучасному мистецтві.

Дивіться також: Єдиний у світі рет-род Lamborghini Espada виставили на аукціон

Автовиробники, при нагоді, співпрацюють з відомими художниками та створюють арт-кари. Нещодавно ми розповідали про подібний мистецький проект BMW. Інша справа, коли за діло беруться художники без офіційної згоди виробника. В таких випадках народжуються “шедеври”, подібні тому, що показаний на фото.

Автором розписного Rolls-Royce Phantom став американський вуличний художник Бредлі Теодор. Автомобіль був сфотографований в Об'єднаних Арабських Еміратах, тому можна припустити, що він був створений на замовлення, тож вже має свого власника і просто чекає на нього в автосалоні. Невідомо хто є власником цього мобільного стріт-арта, але компанія Abu Dhabi Motors розмістила фотографії на своїй сторінці в Facebook з підписом: “Теодор потряс світ сучасного мистецтва цим вражаючим поєднанням кольорів, своєю пристрастю до моди та індивідуальністю. Ось що відбувається, коли мистецтво і розкіш об'єднуються в одному місці”

Фото: Rolls-Royce Phantom від Бредлі Теодора / Carakoom

Робота виконана у фірмовому стилі художника, давати оцінку його новому творінню залишимо мистецтвознавцям. Добре, хоч салон лімузина залишився недоторканним.

Також цікаво: В Австралії продають маєток для супергероя з потаємним підземним гаражем (відео)