Porsche вчиться літати – погляньте на прототип цього апарата

Німецький автовиробник співпрацює з компанією Boeing у проекті зі створення аеромобіля.
Porsche вчиться літати – погляньте на прототип цього апарата
logo14 жовтня 2019, 08:08
logo0
logo0 хв

Масова зацікавленість автовиробників темою повітряного транспорту свідчить про його комерційні перспективи. Хоча прогнози щодо часу появи літаючих машин в нас над головами, різняться. Та зрозуміло, що приватний наземно-повітряний транспорт – вже не фантастика, а реальність найближчого майбутнього, якщо до справи беруться такі гранди, як Porsche і Boeing.

Також цікаво: Українці придбали рекордну кількість дорогих авто: марки та ціни

Десять, двадцять чи п’ядесят років відділяють нас від коптерів, флаєрів, глайдерів, аеробусів, аеротаксі та хтозна чого ще в нашому небі. Розробки в цьому напрямку ведуть сьогодні Daimler, Aston Martin, Geely, Hyundai та інші компанії. Експерти повітряного альянсу Porsche-Boeing переконані, що вже у 2025 році в секторі приватних наземно-повітряних машин відбудеться революція. Обидві компанії прагнуть бути серед перших, хто відкусить від свіжого пирога.

Яким бачать персональний наземно-повітряний транспорт інженери й маркетологи Porsche-Boeing? По-перше, виключно електричним. По-друге, обов’язково типу VTOL – з вертикальним зльотом і посадкою. По-третє, на дорозі він має перетворюватись на “повноцінний Porsche”. Як він може виглядати – показано на офіційному ескізі. Не те, щоб це був літаючий Taycan, але щось від Porsche у ньому справді є.

Також цікаво: Друге покоління водневого Toyota Mirai стане бізнес-седаном