Renault Captur другого покоління показався на фото

Кросовер дебютує у Франкфурті восени, та вже зараз маємо змогу побачити, як він виглядає.
Renault Captur другого покоління показався на фото

ФОТО: Drive|

Renault Captur 2020

logo21 червня 2019, 11:55
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Зображення наступного покоління Renault Captur прийшли з Китаю – автомобіль був знятий для китайського сертифікаційного органу.

Читайте також: Renault Captur: тест-драйв за 24 параметрами

Новий Renault Captur створений на базі останнього Clio. За габаритами він трохи більший за модель першого покоління. У довжину кросовер сягає 4263 мм, в ширину – 1797 мм, а у висоту – 1593 мм, при колісній базі в 2638 мм. Останній показник на 32 міліметри більший, ніж у попередника.

Китайські ЗМІ повідомляють, що новий Captur матиме 1,3-літровий мотор, розроблений спільно з Mercedes-Benz, від попереднього покоління. Цей агрегат пропонуватиметься у двох варіантах форсування: 133 або 159 к.с. За інформацією британського видання AutoExpress, кросовер буде доступний у Європі також з гібридною силовою установкою на базі 1,6-літрового бензинового атмосферника. Автомобіль зможе долати до 30 кілометрів виключно на електротязі.

Фото: Renault Captur mk2 / Аutohome

Для ринку Китаю новий Renault Captur збиратимуть на заводі Dongfeng-Renault. Виробництво стартує найближчим часом, а прем'єра моделі очікується у на початку вересня або й раніше.

Також цікаво: Батько президент відібрав у сина колекцію гіперкарів і пустить їх з молотка