Renault представила концепцію автономних мобільних послуг

Як повідомляє французський автовиробник, концепція «U1st Vision» створена, аби відмовитись від «послуг мобільності» й перейти до «послуг, які є мобільними».
Renault показала універсальну платформу для вирішення різних потреб під назвою «U1st Vision» - Auto24

ФОТО: Renault|

Платформа U1st Vision

logo23 травня, 15:17
logo0
logo0 хв

Renault спільно з Software République та 22 іншими компаніями створили автономну модульну платформу, яка повинна запропонувати споживачам легкий доступ до різноманітних послуг, таких як: охорона здоров’я, цивільна підтримка самообслуговування, ремонт велосипедів, послуги з перероблення електротоварів, тощо.

Читайте також: Renault випустить автономні автобуси

Таким чином, інноваційна платформа Renault допоможе державним органам та приватним постачальникам надавати послуги безконтактно. Концепт-кар має так звані «модулі», які можна налаштувати під виконання різноманітних задач.

Renault заявила, що концепт з модулем охорони здоров’я (“health pop-up”), вже успішно був застосований. Він має 21 медичний параметр, включаючи 12 інновацій, одним із яких є аватар на основі штучного інтелекту.

Також цікаво: Volkswagen не буде розробляти електромобілі спільно з Renault

Платформа може надавати людям профілактику, моніторинг та діагностику захворювання й проводити відеоконсультацію з медпрацівниками, де б вони не були. Мета концепції полягає в тому, аби переосмислити процедуру надання медичних послуг.

Французський автовиробник планує робити це, використовуючи переваги нових можливостей, які дозволяють безперервно вимірювати показники здоров’я за допомогою різних пристроїв, забезпечуючи при цьому конфіденційність даних пацієнтів. Окрім медицини, U1st Vision здатна виконувати будь-які інші задачі, тому за задумом Renault, стане чудовим активом для постачальників послуг.

Читайте також: Renault Rafal отримав потужну версію PHEV

Концепт-кар буде представлений на широкий загал з 22 по 25 травня на виставці VivaTech. Стенд з платформою буде доповнений елементами віртуальної реальності, тому відвідувачі зможуть взаємодіяти з ним.