Volkswagen не буде розробляти електромобілі спільно з Renault

Повідомляється, що Volkswagen вийшов з перемовин щодо угоди про спільну розробку електромобілів разом з Renault. Тепер компанії продовжать проєкти доступних електромобілів самотужки.
Volkswagen не досягнув домовленості з Renault, щодо виробництва дешевих електромобілів - Auto24

ФОТО: Колаж Electrive|

Рендерні зображення Renault Twingo EV та VW ID.1

logo20 травня, 15:10
logo0
logo0 хв

Як повідомляє Reuters, їх джерела доповіли, що німецький бренд відмовився від співробітництва й тепер обидва автовиробники створять власні електричні моделі початкового рівня окремо. Як стало відомо, угода була майже укладена, однак причиною розриву стало місце, де вироблятимуться автомобілі.

Читайте також: Volkswagen та Renault розроблять електромобіль за 20 тисяч євро

Обидві компанії хотіли, аби збірку налагодили на одному з їх конвеєрів. Джерела Reuters вказують, що знайти компроміс не вдалося, адже керівники Renault та Volkswagen не хотіли поступатись в цьому аспекті.

Renault Twingo EV (Джерело: Renault)

Як повідомляється, представники компаній відмовились від будь-яких коментарів з цього приводу. Водночас представник VW додав, що робота з пошуку варіанту зменшення собівартості електромобілів все ще ведеться.

Також цікаво: Представлено нові гібридні Volkswagen Golf GTE та Golf eHybrid

Повідомляється, що Renault продовжить проєкт Twingo EV, який презентують в 2026 році, самостійно, проте, вона цілком може об'єднати зусилля із партнерами по концерну (Nissan або Mitsubishi). Водночас Volkswagen, за чутками, повідомить детальну інформацію про свою майбутню електричну модель вже незабаром.

Volkswagen ID.1 (Рендер: Autocar)

Подейкують, що тепер концерну Volkswagen доведеться шукати нового партнера, а тому запуск серійного виробництва проєкту власного електромобіля початкового рівня під назвою ID.1 може бути відкладений до кінця 2027 року.

Читайте також: Renault Rafal отримав потужну версію PHEV

Обидві сторони відмовилися від коментарів, хоча представник Volkswagen наголосив, що автовиробник все ще вивчає варіанти дешевих електромобілів.