Renault Sandero нового покоління показався на перших зображеннях

Популярний компактний хетчбек очікує на зміну поколінь наступного року. Дизайнери використали усю доступну на цей час інформацію, аби візуалізувати майбутню новинку.
Renault Sandero нового покоління показався на перших зображеннях

ФОТО: Motor1|

Авторський рендер Renault Sandero 2021

logo6 грудня 2019, 16:40
logo0
logo0 хв

У Європі французький концерн продає Sandero під румунською маркою Dacia, що не заважає йому бути дуже популярним у покупців. Не в останню черго завдяки своїй простоті та доступності. Однак силова начинка моделі на сьогодні вже не дотягує до нових еко-стандартів, тож наступного року її замінять, а разом з нею і зовнішність.

Дивіться також: Peugeot показала гіперкар для повернення у чемпіонат Le Mans

Хетчбек буде збудований на модульній платформі CMF-B, що споріднюватиме його з Renault Clio п’ятого покоління, Captur другого покоління та Nissan Juke 2020. Габарити моделі навряд чи істотно зміняться, у нинішньії генерації Sandero довжина сягає 4,08 метра, а колісна база – 2,6 метра.

Шпигунські знімки замаскованих тестових мулів хетчбека дають зрозуміти, що новий Sandero матиме соліднішу зовнішність, виглядатиме дорожче. Дизайнер Motor1 використав доступні зображення машини для створення рендеру, на якому хетч має стильний і спортивний вигляд, завдяки двотоновому окрасу та великим отворам в передньому бампері.

Очікується, що наступний Sandero отримає значний арсенал систем активної безпеки та сучасну мультимедійну систему з інтегрованими онлайн-сервісами. Скоріш за все, система утримання в смузі, асистент екстреного гальмування та функція розпізнавання дорожніх знаків увійдуть у список базового оснащення. Мультимедійний комплекс буде, ймовірно, від того ж Clio, але з меншим екраном.

Фото: рендери Renault Sandero 2021 / Motor1

За непідтвердженою інформацією, наступне покоління Sandero має стати гібридним, з силовою установкою на основі 1,6-літрового бензинового атмосферника з комбінованою віддачею у 140 к.с. Крім нього у гаммі повинні бути бензинові агрегати потужністю у 75 та 100 сил, а також 85-сильний дизель.

Дебютує Renault / Dacia Sandero нового покоління, найімовірніше, на Паризькому автосалоні 2020 року, разом з третім поколінням Logan.

Також цікаво: Mercedes-Benz GLE Coupe споживатиме лише 1 літр пального на 100 кілометрів