Renault видасть електромобілі усім жителям одного містечка

Мешканці французької комуни Аппі протягом трьох років будуть їздити на хетчбеках Renault Zoe.
Renault видасть електромобілі усім жителям одного містечка

ФОТО: Motor1|

Комуна Аппі у Франції

logo28 липня 2020, 14:50
logo0
logo0 хв

Містечко Аппі на півдні Франції, з населенням 24 людини, вважається найбільш ізольованим населеним пунктом країни. У рамках експерименту компанія Renault роздасть усім жителям містечка електричні хетчбеки Zoe, аби показати можливість масового переходу на “зелені” автомобілі і продемонструвати їх зручність в повсякденній експлуатації.

Також цікаво: 20 кінських сил і 999 ньютон-метрів: у Німеччині представили модульний електрокар-трансформер

Усі електрокари будуть надані в користування абсолютно безкоштовно, на три роки. Користування автомобілями у гірському районі, де немає швидкісних зарядних станцій, повинно додати експерименту “чистоти” і показати, що Zoe другого покоління годиться не лише для мегаполіса.

Відсутність мережевих станцій зарядки Renault компенсує фірмовим зарядним пристроєм для дому, котрим доповнить кожен з 24 електрокарів для жителів Аппі. За допомогою настінного блоку живлення, можна за півгодини збільшити запас ходу Zoe на 145 кілометрів.


Фото: Renault Zoe 2 / Renault

У ході експерименту новоявлені власники електрокарів будуть ділитися своїми враженнями, а Renault зможе проаналізувати особливості використання техніки за межами міського середовища.

Дивіться також: Послухайте, як китайці вимовляють назви машин (відео)