Спеціалісти компанії Romturingia першими почали робити з кросоверів Duster пікапи, а згодом допомагали виробнику створити заводську версію пікапа. Тепер, коли з їхньою допомогою така модифікація з'явилась на світ, тюнери узялись за свою улюблену справу – тюнінг.

Dacia почала продавати нову модифікацію у жовтні 2020 року, але купити Duster Pick-up в Україні, на жаль, поки не вийде – до офіційних дилерів марки Renault, під якою в нас продають автомобілі “Дача”, машина ще не дісталась.

Також цікаво: Подивіться, що румунські тюнери зробили з Mercedes-Benz G-Клас

Тюнер Romturingia пропонує прокачати Duster Pick-Up, який випускається виключно в білому кольорі кузову та з 1,5-літровим дизельним мотором і пропонується лише на домашньому ринку в Румунії.

Універсальний робочий кінь має вантажопідйомність у 500 кілограмів і об’єм багажника до 1000 літрів.

Фото: Dacia Duster Pick-Up на гусеницях / Autoevolution

Romturingia пропонує замінити стандартні 16-дюймові колеса Duster на гусениці. Французька компанія Garage 4x4 Balleydier продемонструвала один із прикладів тюнінгованого таким чином пікапа, причому з перефарбованим кузовом. Гумові траки для гусениць надходять від ACF Industrie.

Комплект гусениць доступний для замовлення у комплекті. Ціни продаються з 72 146 румунських лей або 14 800 євро за поточним курсом обміну. Додайте їх до вартості самого пікапа у 22 546 євро і отримаєте загальну суму у 37 346 євро. За ці гроші можна придбати добре оснащений Ford Ranger або й повнорозмірний пікап.

Також цікаво: Пікапи, які можна купити в Україні

Romturingia надає дворічну гарантію на гусениці і готова відправити 111-кілограмовий пакунок куди завгодно. Усім охочим поставити свій “Дастер” другого покоління на гусеничний хід варто знати, що швидкість руху на гусеницях буде обмежена до 60 кілометрів на годину.