Шпигуни сфотографували новий електричний кросовер SsangYong

Корейська марка SsangYong, збанкрутіла у 2020 році, готується до переродження під крилом нового власника — виробника автобусів Edison Motors. Першою ластівкою відродження стане електричний позашляховик J100, який нещодавно потрапив у об'єктиви камер майже без маскування.
Шпигуни сфотографували новий електричний кросовер SsangYong - 31 січня 2022 - Auto24

ФОТО: Autohome|

Шпигунський знімок SsangYong J100

logo31 січня 2022, 13:01
logo0
logo0 хв

Корейські фотошпигуни упіймали прототип SsangYong J100, який майже не відрізняється від позашляховика на ранніх ескізах від самого автовиробника.

Також цікаво: SsangYong показав новий Rexton та назвав ціну

За неофіційною інформацією, SsangYong J100 буде створений за підтримки китайської BYD. Зокрема, в основі лежатиме платформа спільної розробки, а силова установка використовуватиме тягові акумулятори BYD. Майбутній SsangYong J100 стане першим електромобілем марки, створеним з нуля та без аналогів з паливним двигуном. Також у J100 вбачають флагманську модель, до якої повинен приєднатись компактніший електричний позашляховик — X200, який викликає асоціації з американською класикою бездоріжжя.

Під крилом компанії Edison Motors, нового власника SsangYong, виробник планує повністю оновити лінійку моделей та перейти на випуск електромобілів.

Фото: шпигунські знімки та офіційний ескіз SsangYong J100 / Autohome, SsangYong