Скільки державних та комунальних автомобілів Peugeot, Citroёn та Opel отримали безкоштовний сервіс

Три місяці тому українське представництво концерну Stellantis, яке представляє бренди Peugeot, Citroёn та Opel, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. За цей було відремонтовано близько півтисячі автомобілів цих брендів.
Скільки державних та комунальних автомобілів Peugeot, Citroёn та Opel отримали безкоштовний сервіс - 17 червня 2022 - Auto24
logo17 червня 2022, 21:05
logo0
logo0 хв

Сервісні центри брендів Peugeot, Citroёn та Opel працюють в регіонах, у яких не ведуться активні бойові дії. Вони забезпечують справність автомобілів, які належать державним та комунальним установам нашої країни. Наразі фірмові СТО забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками.

Також цікаво Peugeot, Citroёn та Opel знову можна придбати онлайн

Починаючи з 1 березня 2022 року на сервіси брендів Peugeot, Citroёn та Opel звернулося понад 500 автомобілів для отримання планового технічного обслуговування, а також для проведення ремонтних робіт різного ступеня складності. Участь у програмі беруть 33 дилерських центрів, які розташовані в 17 регіонах країни. Усі ремонтні роботи проводяться коштом ТОВ “Пежо Сітроен Україна”.

З моменту дії програми було проведено ремонтні роботи загальною вартістю понад 5 млн гривень, і кожна ця гривня була витрачена для забезпечення безперебійного виконання роботи державних та комунальних установ.

Дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності. Саме ці автомобілі за свій термін служби проїжджають у 2-3 рази більше звичайного автолюбителя, та потребують особливої уваги до обслуговування. За час дії програми на сервіси брендів Peugeot, Citroёn Та Opel звернулося 276 автомобілів медичної служби, що становить 55% від загальної кількості звернень. Технічне "здоров'я" цих автомобілів допомогло врятувати людське здоров'я, а можливо і життя, багатьох українців. Також за технічним обслуговуванням та ремонтом звернулося 85 автомобілів національної поліції, 64 автомобілі комунальних служб та 76 автомобілів інших державних служб.

Найчастіше за сервісним ремонтом зверталися в Києві, Львові та Дніпрі – 52% від усіх звернень. Також 23 автомобілі отримали "допомогу" в гарячих точках – Миколаїв, Краматорськ та Херсон.

Ця програма дала змогу проаналізувати типові несправності автомобілів, визначати середній вік авто та рекордсменів по пробігу. Так, найдорожчий ремонт отримав Citroen Jumper – близько 200 тисяч гривень на відновлюваний ремонт кузова. Водночас не зафіксовано помітної кількості несправностей будь-яких великих і складних вузлів автомобіля: двигуна, трансмісії, електросистеми. І це при тому, що найбільш "старі" автомобілі – Peugeot Boxer та Opel Zafira перетнули позначку в 17 років, а рекордсмен за пробігом Peugeot Boxer мав на одометрі 450 тис. км!

Задля безпеки українців фірмові СТО брендів Peugeot, Citroёn Та Opel й надалі продовжать обслуговувати автомобілі критично важливих структур. Дізнайтесь телефоном гарячої лінії 0-800-500-104 про найближчого дилера, який працює.