Skoda Scala: порівнюємо ціни з Rapid

Онлайн-конфігуратор розкрив ціни на нову Skoda Scala і тепер можна дізнатись, наскільки дорожчою за популярний ліфтбек Rapid буде його заміна.
Skoda Scala: порівнюємо ціни з Rapid
logo12 лютого 2019, 17:17
logo0
logo0 хв

Минулого тижня розпочалось серійне виробництво новоого автомобіля Skoda Scala, що прийшов на заміну одразу двом моделям чеської марки. Заміна виявилась не рівноцінною.

Також цікаво: Subaru представить два гібриди e-Boxer у Женеві

Нова Skoda Scala більша не лише за двохоб'ємний “Спейсбек” (довжина становить 4362 мм проти 4303 мм), але й за решту моделей, збудованих на платформі MQB-A0 – тобто Volkswagen Polo (4054 мм) чи Audi A1 Sportback (4023 мм).


Фото: Skoda Scala 2020 / Skoda

Згідно інформації, розміщеній на офіційному сайті німецького імпортера Skoda, нова Scala буде на 5 тисяч євро дорожчою за Rapid. У процентному відношенні здорожчання складає майже 30%, порівняно з “Рапід”, повідомляє Auto.Ria. Машина в базовому виконанні – зі сталевими колісними дисками, звичайною фарбою (без доплати за “металік”) та 1,6-літровим турбодизелем і 6-ступеневою механікою оцінена в 21 500 євро.


Старт продажів нової Skoda Scala у Європі запланований на квітень цього року. В Україні новинка очікується ближче до середини року.

Також цікаво: Прощавай ремонт коліс: Michelin і Maxion створили диск, що не боїться ям