Студенти перетворили кросовер Skoda Kodiaq на пікап Mountiaq

Це вже шостий подібний проект. Над цим працювало 35 студентів, яким знадобилось 2000 годин, аби перетворити серійний кросовер на унікальний пікап.
Студенти перетворили кросовер Skoda Kodiaq на пікап Mountiaq

ФОТО: Skoda|

Концептуальний пікап Skoda Mountiaq

logo4 червня 2019, 09:40
logo0
logo0 хв

Студенти професійного технікуму Skoda у Млада-Болеславі створили унікальний пікап на базі Kodiaq.

Також цікаво: Погляньте на найпотворніші лімузини України та околиць

Названий Skoda Mountiaq пікап став шостим концептом, створеним підростаючим поколінням дизайнерів. Над машиною вони працювали протягом 8 місяців, витративши на “Маунтіяк” більше 2000 годин праці.

Skoda Kodiaq перетворився на дводверку з великим вантажним відсіком, в якому є ніші під підлогою та підсвітка. На даху автомобіля встановлена світлодіодна ”люстра”.

Фото: пікап Skoda Mountiaq на базі кросовера Kodiaq / Skoda

Стандартні диски автомобіля замінили 17-дюймовими колесами з позашляховими покришками. Колія машини розширена, встановлено шноркель і лебідку в передньому бампері. Дорожній просвіт пікапа на 10 сантиметрів більше, ніж у базового кросовера. Пофарбований пікап в ексклюзивний колір Sunset Orange. Двигун – стоковий 190-сильний 2.0 TSI.


У салоні з'явилися спортивні сидіння з чорно-помаранчевої обшивкою і вишитими на спинках логотипами моделі. Асортимент фірмових фішок Simply Clever включає в себе вбудований холодильник, пару рацій, акустику з 2000-ватним сабвуфером і надруковані на 3D-принтері ковпачки коліс.

Також цікаво: Перші зображення Skoda Octavia 2020