Subaru BRZ нового покоління представлений офіційно у Японії

Раніше не передбачались продажі цього компактного спорткара на домашньому ринку, але з дебютом близнюка Toyota GR86 автомобілю дали зелене світло.
Subaru BRZ нового покоління представлений офіційно у Японії

ФОТО: Subaru|

Дебютувала японська версія Subaru BRZ другого покоління

logo6 квітня 2021, 14:21
logo0
logo0 хв

Після світової прем'єри нового BRZ 2022 року в специфікації для Північної Америки минулого листопада, Subaru та Toyota провели спільну прес-конференцію в Японії, щоб представити версії BRZ та GR 86 для японського ринку.

Дивіться також: Розкриті ціна, потужність і назва спорткара Nissan Z

Спорткар Subaru BRZ у виконанні JDM виявився на 4 кінські сили потужнішим за американський аналог. Стилістично машина версії JDM не відрізняється від американської ні зовні, ні всередини, за винятком розташування керма. При цьому японцям новинка буде доступна вже з осені, а у США покупці зможуть отримати машини ближче до кінця року. Крім того, вже зараз для купе анонсовані фірмові деталі з лінійки STI Performance.

Фото: японська версія Subaru BRZ 2021 / Subaru

Потужність забезпечується атмосферним 2,4-літровим мотором, який продукує 232 кінські сили потужності і 250 ньютон-метрів крутного моменту. Як і в Toyota GR 86, опозитний мотор на BRZ може поєднуватися з шестиступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач з такою ж кількістю передач.

Фото: деталі STI Performance для Subaru BRZ 2021 / Subaru

Subaru не оприлюднює офіційних данних про динаміку авто, однак це вже зробила Toyota, тож можна орієнтуватись на цифри “близнюка”. GR 86 прискорюється від 0 до 100 кілометрів на годину за 6,3 секунди.