Актуальне покоління легендарного позашляховика на конвеєрі вже 13 років, поява наступника вже не за горами. Ось, що про нього відомо зараз.

Toyota Land Cruiser серії J200 існує з 2007 року – за мірками автоіндустрії це “пенсійний вік”, не багато сучасних машин витримують такі часові випробування. Інформацію про наступника японці тримають за сімома замками, та дещо все ж просочилось в Мережу.

Читайте також: Audi e-tron S та e-tron S Sportback отримали по 503 сили потужності

Найперше, що потрібно сказати про нове покоління Land Cruiser – він з’явиться “протягом найближчих місяців”, хоча раніше представник компанії заявляв, що у 2020-му його чекати не варто. Cruiser залишиться справжнім позашляховиком з рамним куовом. Це офіційна інформація. А от індекс 300 для Land Cruiser не підтверджений. Решта інформації також носить неофіційний характер.

  • Новий Land Cruiser може отримати кілька нових двигунів та приводів. Головна тема для обговорення тут – можлива відмова від мотора 4,8-літрового V8 на користь 3,5-літрового V6 з гібридним додатком, котрому обіцяють “продуктивність, не меншу, ніж у V8”. Останній варіант здається правдоподібним, оскільки Toyota в даний час застосовує цю установку в Lexus LS500.
  • Усі мотори, швидше за все, будуть пов'язані з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Ймовірно, усі комплектації нового покоління LC матимуть повнопривідну трансмісію.
  • Очевидно, що Toyota Land Cruiser залишиться флагманом і найдорожчою за ціною моделлю в лінійці Toyota.
  • Наступний Toyota Land Cruiser, через пандемію COVID-19, може затриматись з ринковим дебютом.

Фото: неофіційні зображення Toyota Land Cruiser 300

Дивіться також: Суперчовен Tecnomar Lamborghini 63 має 4000 кінських сил і приголомшливий вигляд