Toyota відкликає популярні в Україні електромобілі bZ3

Компанія Toyota оголосила про другу відкличну кампанію електромобілів bZ3 у Китаї. У повідомлені зазначається, що понад 25 000 електричних седанів, виготовлених цього року, неправильно оцінюють залишок місткості акумулятора, а деякі навіть повністю втрачають заряд без попередження.
Електромобілі Toyota bZ3 відкликають у Китаї - Auto24

ФОТО: з відкритих джерел|

Toyota bZ3

logo1 січня, 18:40
logo0
logo0 хв

Електромобіль Toyota bZ3 дебютував у жовтні 2022 року, а виробництво в Китаї почали на початку березня 2023 року. У квітні почались перші продажі, але в липні відбулося перше відкликання електромобілів. Понад 12 000 bZ3 мали несправність дверних ручок, встановлених на електромобілі.

В Китаї виробництвом електромобілів лінійки «Beyond Zero» (Bz) займається спільне підприємство FAW-Toyota. Наразі СП збирає два електромобілі: позашляховик bZ4X і седан bZ3.

Також цікаво: Які нові кросовери випустить Toyota найближчим часом

Цікаво, що модель bZ4X також зазнавала відкличної кампанії через проблеми з фіксацією коліс. Однак, проблеми вдалось вирішити, а з розробкою налаштувань підвіски наступної моделі bZ3 допомагали розробити інженери з китайського BYD.

Згідно з оголошенням на вебсайті Державної адміністрації Китаю з регулювання ринку (SAMR), FAW-Toyota негайно відкликає 25 815 електромобілів bZ3. Відкликання посилається на неправильне програмування контролера керування батареєю транспортного засобу, що може спричинити надмірне відхилення оцінок залишкової потужності.

Читайте також: Стартувало виробництво електричної Toyota bZ3 вартістю $30 000

Як зазначається в повідомленні, проблема особливо впливає на електромобілі Toyota, які не були повністю заряджені під час кількох сеансів поспіль і їздять на високих швидкостях. На додаток до неточних оцінок залишку батареї на дисплеях автомобіля, у заяві Toyota стверджується, що в деяких випадках електромобіль може повністю втрачати заряд без будь-яких попереджень.

FAW-Toyota заявляє, що планує оновити програмне забезпечення контролера керування батареєю в кожному bZ3 EV, який було відкликано, за допомогою оновлення по повітрю (OTA). Дане оновлення, звичайно що, буде безплатним для власників авто.