У Німеччині масово зливають пальне з автомобілів: як і з яких

У найбільшій транзитній країні Європи почастішали крадіжки пального з бакыв машин: за першу половину травня кожні три дні поліція фіксувала такі злочини.
Зарясніли крадіжки палива з фур у Німеччині - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

У Німеччині солярка нині в пріоритетних крадіжках

logo19 травня, 19:46
logo0
logo0 хв

Крадуть не десятками, а сотнями літрів. В основному злив здійснюється з вантажівок та будівельної техніки. Ці машини мають дизельні силові агрегати й величезні баки для солярки. Для крадіїв такий факт мінімізує ризики – з великої машини можна зцідити більше палива, ніж з десяти маленьких.

В середньому крадії зливають від 150 до 1850 літрів за раз. Збитки на десятки тисяч євро фіксуються не лише від втрат пального, але й у деяких випадках ще й через пошкоджене обладнання, яке слід ремонтувати.

Читайте також На дорогах Європи побільшало злодюг: у Німеччині кожні 20 хвилин скоюється крадіжка

Травневий залік крадіжок відкрився під ранок 1 травня. На стоянці Höllberg автостради A8 злочинці викачали приблизно 1850 літрів пального з чотирьох тягачів. Через свердління стінок баків транспортні засоби отримали пошкодження.

Управління поліції Ротенбурга 3 травня повідомило, що злочинці проникали на будівельний майданчик електромережі. Там із шести вантажівок та будівельної техніки їм вдалося відкачати 1600 літрів дизпалива.

Читайте також Крадіжки з вантажівок у Європі поставлено на потік: що, як і на скільки вкрали

Поліція Емсланда зафіксувала 8 травня "мізерну" крадіжку: на автомагістралі A31 поблизу міста Харена злочинці зламали паливний бак припаркованої на стоянці вантажівки і відкачали лише 150 літрів солярки. Їм не пощастило, оскільки водій планував заправити фуру зранку.

Заява в поліцію Хільдесгайма надійшла 14 травня. Серед ночі злочинці увірвалися на будівельний майданчик поблизу міста Боккенем і зламали кришку паливної горловини самохідної машини Volvo. Викачали всі 550 літрів дизельного пального.

Читайте також З фур скручують деталі мало не на ходу: що і як крадуть

В ніч з 14 на 15 травня злодії з'явилися на автостоянці Kutzhof, що на автостраді A8. Там вони поцупили майже стільки – 500 літрів солярки.

До крадіжок спонукають високі ціни на пальне, що стало однією з головних проблем транспортної галузі. Це веде не тільки до збільшення експлуатаційних витрат перевізників, але й до більшого ризику втрат пального через крадіжки сторонніх.