Українські розробники представили мобільний гранатомет, якій дистанційно під'їзджає до позицій ворога

Компанія з розробки та виготовленні роботизованих систем для фронту Frontline сповістила про вдале поєднання турелі "Буря" та гусеничної платформи TerMIT.
Дві українські компанії інтегрували свої розробки в одну пекельну для ворога установку - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

"Буря"+"Терміт" = бойова міць

logo19 вересня 2024, 14:00
logo0
logo0 хв

Нову бойову роботизовану міні-установку створено у кооперації двох вітчизняних підприємств – Frontline й Tencore. Така співпраця забезпечить комплектування бойових підрозділів мобільною гранотометною системою дистанційного типу.

Читайте також Вітчизняний робот-транспортер BoarTAC отримав паспорт

Дві розробки українських виробників вдало інтегровано. Гранатометна турель "Буря" компанії Frontline успішно вписалася в наземну платформу TerMIT компанії Tencore.

Кожен, хто заправиться на будь-якій АЗК AMIC ENERGY бензином або дизельним пальним, долучається до допомоги ЗСУ у межах благодійної ініціативи «MAVIC від AMIC». В рамках даного проєкту компанія перераховує 5 гривень з кожного паливного чека на закупівлю сотні дронів DJI MAVIC 3 (різних варіацій) для ЗСУ.

Рекламна інформація

Ось так виглядає "Буря" (див. відео внизу) до інтеграції в "Терміт".


Проведені тестові випробування переконали у спроможності безпечної роботи установки безпосередньо у фронтових умовах, не наражаючи гранатометника на небезпеку. Оператор дистанційно керує бойовою машиною, що може працювати на відстані 100 метрів від позиції.

Читайте також Перший в Україні пожежний робот отримав допуск на експлуатацію у військах

Завдячуючи невеличким габаритним розмірам, особливо по висоті та широкій гусеничній ходовій, що не дозволяє перекидатися, установка при пересуванні непомітна в складках місцевості. Вона добре маскується в природному ландшафті, маючи потрібне сезонне фарбування.

Ось так виглядає "Терміт" (див. відео внизу) до інтеграції з "Бурею".

Розробники повідомляють, що гранатометна турель "Буря" дозволяє "проводити пристрілку в 10 разів ефективніше і працювати по різних цілях, здійснюючи перенацілювання за лічені секунди за командою оператора".

Читайте також Український наземний робот "Protector" дебютував у Польщі

В деталі характеристик розробники не вдаються, але повідомляють, що шасі "Терміт" має запас ходу 20 км, забезпечуючи стабільний зв’язок з камери на монітор, що дає "можливість навіть маневрам у складних умовах". Команду на відкриття вогню система також виконує блискавично.

А так виглядає комплекс "Буря" + "Терміт", відео внизу: