Український дизайнер показав, як може виглядати наступна Alfa Romeo Giulia

На його думку, італійське авто має ввійти в бізнес-клас та отримати більш футуристичний дизайн.
Український дизайнер показав, як може виглядати наступна Alfa Romeo Giulia
logo24 жовтня 2019, 09:00
logo0
logo0 хв

Дизайнер Олександр Костур, що спеціалізується на 3D-моделях різноманітних транспортних засобів, показав своє бачення майбутньої моделі Alfa Romeo Giulia. Нинішня модель випускається без істотних змін з 2015 року, тому незабаром вона може отримати наступницю.

"На мою думку, у зовнішньому вигляді нинішньої Alfa Romeo Giulia занадто багато спортивних елементів. Зрозуміло, що дизайнери хотіли підкреслити спортивні досягнення бренду, однак споживачам це виявилось не настільки важливим. Адже продажі "Джулії" не вражають."

Читайте також: за що Ferrari образилась на молодого дизайнера

Рендер, який запропонував Олександр Костур, мало нагадує нинішню генерацію Alfa Romeo Giulia. "Я вважаю, що наступна модель повинна мати більш стриманий, але більш солідний стиль. Такий автомобіль повинен ввійти в бізнес-клас і стати потужним конкурентом Аudi A6, BMW 5-series, Mercedes-Benz Е-class, – говорить Олександр. – Я намагався створити більш футуристичний дизайн, тому що зараз епоха використання сучасних ІТ технологій в керуванні систем автомобіля, а також розквіту авто із гібридними та електричними силовими установками. Впевнений, що майбутні моделі Alfa Romeo обов’язково матимуть гібридні силові установки, підтвердження цьому – останній концепт італійців Tonale".

Незважаючи на те, що у світі та Європі все більшої популярності набирають SUV, седани залишаються домінувати в бізнес-класі. І рендер Олександра доводить, що седани теж можуть мати спортивні форми. Цю роботу Олександр присвятив своїй донці Юлії.

Нагадаємо, що гібридний суперкар Alfa Romeo GTV засвітився на фото.