Умільці з Житомира створили унікальний пікап Mercedes-Benz G-Class

Автори YouTube-каналу “Джипи Монстри” створили Mercedes-Benz G-Class XLP Adventure. Для цього вони взяли “гелік” 2006 року й повністю модифікували кожну його деталь.
Майстри з України створили копію Mercedes-Benz G-Class  XLP Adventure - Auto24

ФОТО: YouTube "Джипы Монстры" (Скриншот: Auto 24)|

Копія Mercedes-Benz G-Class XLP Adventure

logo13 червня, 20:49
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Зовнішність автомобіля змінили відповідно до моделі Brabus 2022 року з чорними фарами, ідентичною лебідкою, карбоновою накладкою на капот та заміненим лобовим склом. Як і в оригінала, на даху є додаткові фари.

Читайте також: Українці зробили оригінальний шестиколісний пікап Mercedes-Benz G-63 AMG: відео

Колісні арки та диски також виконані в стилі Brabus. Салон, гальмівні супорта та пружини підвіски виконані в помаранчевому кольорі. Підвіска виконана дещо інакше й відрізняється від тієї, що маж оригінальний XLP Adventure.

Двері на старій моделі мають гострі кути, тому майстри скруглили їх, аби вони повністю відповідали сучасному G-Class. До того ж колісну базу автомобіля подовжили на 50 см, а задній звис подовжили ще на 20 см.

Також цікаво: Mercedes-Benz 190 повертається на ринок

Модель має електричні підніжки, з підсвіткою, оригінальні молдинги та вихлоп Brabus. Двері вантажного відсіку створювались, фактично, з нуля, проте майже повністю відповідають оригіналу. Задній бампер та ліхтарі також виконано у стилі Brabus.

Майстри оснастили копію портальними редукторами, однак їм довелось звузити задній міст, щоб отримати вузьку колію. Салон виконаний в помаранчевому кольорі, проте дах та стійки обшиті чорною алькантарою.

Читайте також: Старий Mitsubishi Pajero перетворили на Mercedes-Benz G63 за допомогою дерева

Команда також змінила стару торпеду, проте без особливих втручань в електрику та пошила унікальні дверні карти, згідно з побажань клієнта. Задній ряд змістили максимально назад, аби створити більше місця для ніг пасажирів.