В Києві з’явились небезпечні евакуатори: фото

Евакуація автомобілів методом "зачіпляння" однієї осі більш небезпечна, ніж традиційний метод повного завантаження.
В Києві з’явились небезпечні евакуатори: фото
logo8 липня 2021, 10:30
logo0
logo0 хв

Але нещодавно в Києві з’явились евакуатори, які забирають автомобілі-порушники методом часткового завантаження. Тобто машину чіпляють за оду вісь, а інша котиться по асфальту на возику. За неофіційною інформацією, саме з такими евакуаторами в Києві сталося найбільше ДТП під час перевезення автомобілів – більше 10.

Читайте також: В Києві автомобіль впав з евакуатора прямо на ходу: фото

Евакуація автомобілів з київських вулиць завдає багато клопоту автовласникам – то заберуть автомобіль з дітьми всередині, то машина на ходу злетить з евакуатора.

Нагадаємо, що викуп автомобіля, який забрав евакуатор, обходиться близько 2000 гривень та займає щонайменше половину робочого дня. Після визволення автомобіля зі штрафмайданчика потрібно обов’язково звернутись до суду, адже шанси отримати назад витрачені кошти дуже високі. Зразки усіх необхідних для позову документів безкоштовні. Їх можна знайти за посиланням.

Тим часом київська влада, замість збільшення кількості місць для паркування, масово встановлює антипаркувальні стовпчики, унеможливлюючи паркову навіть там, де це дозволено Правилами дорожнього руху.