Трактор JCB Fastrac розігнався до 247,5 км/год

Не кожен легковий автомобіль здатен розганятись до швидкостей, досягнутих супер-трактором відомої британської марки!
Трактор JCB Fastrac розігнався до 247,5 км/год

ФОТО: JCB|

JCB Fastrac Two розігнався до 218 км/год

logo18 листопада 2019, 17:10
logo0
logo0 хв

Трактор JCB Fastrac, звичайно, відрізняється від серійних моделей марки, відомої своєю важкою технікою. У нього аеродинамічний кузов, знижена маса і парашут для зупинки.

Дивіться також: Фанатам вже всюди ввижається пікап Tesla – з літер логотипу склали зображення машини

Попередній рекорд і звання “найшвидшого трактора у світі” недовгий час утримував одноіменний JCB Fastrac, а його нинішню модифікацію позначають просто як Fastrac Two. Досягнення, встановлене цього літа, британцям вдалось нещодавно перевершити.

Попередній рекорд першого Fastrac був зафіксований на відмітці у 166,7 км/год. Прототип Fastrac Two розвинув середню швидкість у 218,7 км/год за результатами двох заїздів на аеродромі Елвінгтон в Великобританії.

Фото: найшвидший трактор у світі JCB Fastrac Two / JCB

Поліпшити літній результат допомогли деякі зміни в конструкції трактора. Так, у нової машини кузов має більш обтічні форми, а загальна вага трактора знижена на 10%. Поліпшені характеристики дозволили британцям “розкочегарити” п’ятитонну махіну до максимальних 247,5 км/год! Однак представники Книги Рекордів Гіннеса зафіксували середній результат, який теж здається вражаючим.


Цікаво, що JCB Fastrac – не просто швидкісний прототип. В модельній лінійці JCB є серійна модель з такою назвою, яка і була використана для створення рекордного апарата. Звичайно, трактор для сільськогосподарських потреб має скромніші динамічні характеристики, ніж прототип, але при цьому є швидшим за усіх своїх конкурентів.

Також цікаво: Африканський король купив 19 Rolls-Royce та 120 розкішних BMW для себе, дружини та дітей