Відвідувачів Женевського автосалону з "регіону ризику" просять перевіритись на коронавірус

Організатори міжнародного автошоу очікують значний наплив ЗМІ та відвідувачів з Азії. Медичну довідку вимагати не будуть, але наполегливо радять пройти додаткову перевірку, перед поїздкою.
Відвідувачів Женевського автосалону з "регіону ризику" просять перевіритись на коронавірус

ФОТО: Car Magazine|

Афіша Geneva International Motor Show: Gims 2020

logo26 лютого 2020, 14:32
logo0
logo0 хв

Geneva International Motor Show 2020 – масштабний захід, на якому зберуться десятки тисяч людей з усього світу і організатори побоюються можливих випадків зараження небезпечним вірусом з Китаю.

Читайте також: Поліція почала відбирати права за несплату аліментів

Увесь персонал, що буде обслуговувати міжнародну виставку, проходитиме медичну перевірку в обов’язковому порядку. Також у приміщеннях “Палекспо”, де відбудеться автошоу, проведуть дезінфекцію. Учасників автосалону, відвідувачів та представників ЗМІ організатори закликають пройти додаткові обстеження самостійно.

“В контексті епідемії коронавірусу, від якої страждає Китай, Palexpo ретельно стежить за ситуацією та можливими наслідками”, – йдеться у зверненні Женевського виставкового центру. “Закликаємо учасників виставки з районів ризику, провести медичне обстеження персоналу за 14 днів до прибуття до Швейцарії, щоб уникнути будь-якого ризику розповсюдження”.

Також організатори Женевського автосалону повідомляють про тісну співпрацю з Головним управлінням охорони здоров'я для розробки плану санітарних заходів та можливих випадків зараження.

Нагадаємо, Пекінський автосалон був скасований, через коронавірус