Власник сріблястого Cybertruck пофарбував його в фіолетовий

Компанія Tesla заявляла, що пікапи Cybertruck важко фарбувати, адже їх кузов створений з нержавіючої сталі. Однак, знайшлись ентузіасти, які поставили під сумнів слова Ілона Маска.
Умільці з Каліфорнії перефарбували Cybertruck в фіолетовий  - Auto24

ФОТО: Autoevoluthion|

Фіолетовий Tesla Cybertruck

logo28 січня, 12:29
logo0
logo0 хв

Коли Cybertruck перебував у розробці, Ілон Маск рішуче заявив, що пікап не матиме палітри кольорів, і пропонуватиметься виключно з нефарбованим кузовом. Саме тому всі Cybertruck сходять з конвеєра заводу Giga Texas у сріблястому відтінку матеріалу.

Читайте також: Tesla Cybertruck знову протестували: результат міг би бути кращим

Однак, знайшлися власники Tesla, які не маючи змоги пофарбувати модель у заводську фарбу, вирішили тюнінгувати пікап у приватних малярнях.В результаті, зараз ми можемо спостерігати це “чудо” – Cybertruck у сміливому відтінку Midnight Purple. На перший погляд, це може здатися глянцевим чорним, але під прямими сонячними променями або штучним світлом колір стає світлішим.

Насправді для цього Tesla Cybertruck використали не метод фарбування, а спеціальний вініл з плівки. Цей проєкт втілила в життя компанія OCDetailing, розташована у Фрімонті, Каліфорнія, неподалік від штаб-квартири Tesla.

Також цікаво: Tesla оголосила про наміри випустити власні бюджетні автомобілі у 2025 році

Команда використовувала одну із кольорових захисних плівок Stek під назвою DYNOpurple, товщиною 8 міліметрів. Завдяки такій товщині вона краще тримається, ніж звичайний вініл. На обгортку надається десятирічна гарантія проти розмежування, утворення бульбашок і тріщин.

Це високотехнологічний матеріал, який є стійким до проколів і гідрофобним, тобто має водовідштовхувальні властивості, а це навіть полегшує миття автомобіля.


Цей пікап також отримав тонування на вікнах, та спеціальне покриття фар й ліхтарів, аби вберегти їх від подряпин. Відомо, що це вже 4 Cybertruck, який персоналізувала компанія OCDetailing.

Читайте також: Tesla Model Y тепер доступна в нових кольорах

Раніше компанія вже створила глянцевий чорний Cybertruck, білий пікап, та Cybertruck, обгорнутий у військовий зелений колір. Проте, можна впевнено сказати, що цей фіолетовий колір – найсміливіший з усіх.